Otkrivamo kako se riješiti spike proteina nakon cijepljenja i otrova iz zraka?!

0
10529

Naišli smo na zanimljive protokole liječenja u svezi zaprašivanja iz zraka, te širenje otrova, kao i što činiti u slučaju da ste cijepljeni. Ima i razmišljanja da iste preporuke nisu sigurne pa ćemo na kraju tekst obrazložiti što je kod nekih liječnika izazvalo sumnju.

Kao i svaki protokol sve se može podvrći sumnji , a mi ih objavljujemo više zbog moguće javne rasprave oko njih, a  svatko  se treba posavjetovati sa stručnom osobom shodno svom zdravstvenom stanju što činiti, a ne protokole koristiti bez znanja stručne osobe, jer to u njima i piše. Ovo je tek informacija  u kome smjeru djelovati i kao takva jedino tako se nju može koristiti. To nije nešto što svi mogu niti koristiti , već kontraverza oko stavova da li su ili nisu učinkoviti. Ništa se olako ne može sagledavati.

Iz udruge Lekara i roditelja Srbije do objave  teksta nismo dobili odgovor u svezi samih protokola koji se šire internetom sa njihove stranice.

Kada je “išarano” nebo, preventivno uzimati:
* Ivermektin (koncentracija 10mg/ml) 2 ml na 50 kg, 3 ml na 75 kg ili 4 ml na 100 kg težine 2- 3 dana *

Aspirin 500 mg 1 dnevno( tko nije alergičan) * Vitamin C 2h1 gr najbolje uz sodu bikarbonu i uz obrok * Vitamin D 10000 jedinica * cink i selen * bijeli luk, origanovo ulje, propolis…

Pored ovoga potrebno je uzeti čajeve za imunitet i detoksikaciju.

SVAKOGA DANA POSEBNO PO POVRATKU DOMA– ispiranje grla i NOSA rastvorom sode bikarbone ( ravna žlica sode u čaši tople vode ubrizga se špricom ili ušmrkavanjem u nos rastvora- nikako sprejevi!)
OPORAVAK POSLIJE COVID CJEPIVA – modificirana verzija za edukaciju

Za originalnu verziju vidjeti: www.flccc.net I-RECOVER Post-Vaccine Treatment Protocol · Version 2 · 8/6/22
PRVA LINIJA

POST – periodično: post ima značajan efekat na homesotazu i na naš imunološki sistem, djelimično i zato što se tako odstranjuju oštečene čelije iz organizma i čiti organizam, a to onda uključuje i čišćenje organizma od spike proteina. Nije dozvoljen mlađima od 18 godina, u trudnoći i tokom dojenja. Osobe sa dijabetesom i drugim bolestima trebaju konzultirati svog liječnika u vezi ove preporuke.

Ivermectin: 0.2–0.3 mg/kg tjelesne težine/dan u toku 4–6 nedelja. Ivermectin ima anti-inflamatornu ulogu i vezuje spike protein, pa poboljšava njegovu eliminaciju iz organizma. Uzima se poslije jela. Ne uzima se istovremeno sa quercetinom.

Niske doze naltrexona: početna doza je 1 mg/dan i povećava do 4.5 mg/dan, po potrebi. Može se uzimati 2 do 3 mjeseca da bi se postigao potpun efekat: anti-inflammatory, analgestički i neuromodulatorni

Melatonin: 2 mg/dan prije spavanja formulacija “slow release/extended release”. Melatonin ima anti inflammatorni i antioxidantivni efekat i reguliše funkciju mitohondrija. Početna doza je 0.75 mg a maksimalna je 2 mg/dan

Aspirin: 75-100 mg/dan

Vitamin C: 1000 mg oralno (3 – 4 puta dnevno). Vitamin C ima anti-inflammatornu ulogu, antioxidant, poboljšava immunitet, uključujući i pojačanu sintezu interferona tip I. Oprezna upotreba kod pacijenata sa oštećenjem bubrega. Oralna primjena Vitamina C pospješuje rast korisnih bakterija u crijevima

Vitamin D i Vitamin K2: 4000–5000 jedinica/dan vitamin D sa vitaminom K2 100 mcg/dan kao početna doza. Dozu Vitamina D uskladiti sa nivoom vitamin D u organizmu.

Quercetin: 250–500 mg/dan: ima anti-inflammatornu ulogu, inhibira mast ćelija i smanjuje neuroinflammaciju. Zbog interakcije sa ivermectinom nikada se ne uzimaju istovremeno (npr IVERMEKTIN uzeti poslije doručka, a Quercetin poslije večere). Quercetin je rijetko izaziva hypo-thyroidizam (oprezna upotreba kod pacijenata sa bolestima štitne žlezde)

Nigella Sativa – crni kim: 200–500 mg/ dva puta na dan

Probiotici/prebiotici: Kefir se preporučuje ili neki komercijalni lijek koji sadrži Megasporebiotic, ili yourgutplus+, ili slično

Magnesium: 500 mg/dan

Omega-3 masne kiseline: 4 g/dan

DRUGA LINIJA TERAPIJE

Hydroxychloroquine (HCQ): 200 mg/ dva puta na dan u toku 1–2 nedjelje, zatim smanjiti na 200 mg/dan. HCQ je immunomodulator i lek izbora za systemic lupus erythematosus (SLE)

Intravenski Vitamin C: 25 g nedeljno + oralno Vitamin C 1000 mg (1 gram)/ 2–3 puta na dan. Oprez kod osoba sa oboljenjima bubrega

Ne-invazivni stimulatori mozga

Fluvoxamine: antidepresiv početna terapija 12.5 mg/dan, postepeno povećavati ako pacijentu godi.

OSTALO

Hiperbarična komora

Vibraciona terapija (slabe vibracije) za cijelo tijelo

Hladno tuširanje

Plasmafereza

Pentoxifylline (PTX); PTX ER, 400 mg 3x dnevno kod pacijenata sa ozbiljnim oštećenjem mikrocirkulacije Maraviroc; 300 mg oralno 2X dnevno

Valproic acid; Depakote, 250mg 2-3 X dnevno

Sildenafil sa ili bez L-arginine-L-Citrulline.

Sulforaphane (broccoli sprout powder) 500 mcg – 1g 2X dnevno

Dandelion (Taraxacum officinale).

VEDICINALS® 9

Carbon 60 (C60) or C60 fullerenes

Izvor udruga Lekari i roditelji za nauku i etiku

Neki su liječnici zamjerili i uočili oko protokola navodno predug period korištenje  Ivermektina. 4-6 tjedana i smatraju to opasnim. Mi smo istražili koliko je to točna  informacija:

Screenshot_20230109-133505_Messenger Screenshot_20230109-133448_Messenger

GLAVNI ZASLON – kutija za tablete od 3 mg

NDC 42799-806-01
Ivermektin
tablete USP
3 mg
20 tableta
(2 folijske trake od po 10 tableta)
Samo Rx
Edenbridge
Pharmaceuticals

Screenshot_20230109-133625_Messenger

Onkocerkoza

Preporučena doza tableta ivermektina za liječenje onhocerkoze je jedna oralna doza namijenjena osiguravanju približno 150 mcg ivermektina po kg tjelesne težine. Pogledajte Tablicu 2 za smjernice za doziranje. Bolesnici trebaju uzimati tablete na prazan želudac s vodom (vidjeti KLINIČKA FARMAKOLOGIJA, Farmakokinetika ). U kampanjama masovne distribucije u međunarodnim programima liječenja, najčešće korišteni interval doziranja je 12 mjeseci. Za liječenje pojedinačnih pacijenata može se razmotriti ponovno liječenje u intervalima od samo 3 mjeseca.

Prilažemo i dokument američkih vlasti koji tu opasnost Ivermektina demantira:

https://dailymed-nlm-nih-gov.translate.goog/dailymed/fda/fdaDrugXsl.cfm?setid=847a1dd7-d65b-4a0e-a67d-d90392059dac&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr-HR

Kao što vidimo liječnici imaju različita znanja i neznanja pa sa svime treba biti oprezan, tako i sa navedenim protokolima.

https://dailymed-nlm-nih-gov.translate.goog/dailymed/index.cfm?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr-HR#Pharmacokinetics

M.B.

HOP

HOP na Telegramu
https://t.me/hopportal